Nasze Apartamenty

Wybierz Apartament

Już od 130 zł/noc

Apartament Alex

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z dwóch sypialni (10m2 i 8m2) Salonu (20m2), korytarza, kuchni i łazienki; łącznie 55m2. Jest w pełni wyposażone w sprzęty kuchenne, meble, TV oraz WI-FI.

Już od 130 zł/noc

Apartament Bella

Przyjazny dla osób na wózku inwalidzkim Składa się z dwóch pokoi, korytarza, kuchni i łazienki; łącznie 41 m2.Jest w pełni wyposażone w sprzęty kuchenne, meble, TV oraz WI-FI. Dodatkowo duży balkon w sezonie wyposażony w stolik i krzesła.

Już od 130 zł/noc

Apartament Fokus

Mieszkanie posiada 40 m2 ogródka, składa się z trzech pokoi, korytarza, kuchni i łazienki; łącznie 63 m2. Jest w pełni wyposażone w sprzęty kuchenne, meble, oraz miejsce postojowe w hali garażowej, TV oraz WI-FI.

Już od 130 zł/noc

Apartament Sea View

Mieszkanie składa się z sypialni (7m2) Salonu (16m2), korytarza, kuchni, łazienki i balkonu, łącznie 36m2. Jest w pełni wyposażone w sprzęty kuchenne, meble, TV oraz WI-FI.

Już od 130 zł/noc

Apartament Wzgórze

Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada osobne wejście prosto z dworu. Składa się z dwóch pokoi, korytarza, kuchni i łazienki; łącznie 50 m2. Jest w pełni wyposażone w sprzęty kuchenne, meble, TV oraz WI-FI.